Палаючий Тур Чехія

Гарячий тур. Чехія
Фрук Бар в Празі.  
Фрук Бар - це фірмовий бар одного з найбільших виробників алкогольних напоїв в Чеській Республіці - компанії фрук-ШУЛЬЦ.
Заклад пропонує спробувати гостям автентичний чеська абсент, нову лінійку знаменитих лікарів фрук-ШУЛЬЦ, ігристі вина Фесту ля Віста, а також ексклюзивні бренди коньяку, горілки, текілла, пива, вин зі всього світла, які ви не знайдете в інших барах Праги.
Самобутність фрук Бара полягає і в незвичайній коктейльній карті.12 місяців року втілилися в 12 ексклюзивних коктейлях фрук-Шульц, що використовують в рецептурі самі незвичайні інгредієнти як натуральний сироп агави, фреш з болгарського перцю або пюре з маракуї.За бажанням гостя бармен виконає і будь-який класичний коктейль, а також продемонструє свої авторські мікси.
Fruko Bar зручно поєднує затишний Ланж з м'якими кріслами, романтичними свічками та приглушеної музикою з клубним баром, дискотечними композиціями і Барменские байками.
Вартість коктейлів під фрук Барі від 70 до 200 крон.  
Фрук бар розташований в двох кроках від Карлова Моста і відвідати його можна в будь-якому турі від компанії "Злата Прага".Менеджери туроператора по Чехії "Злата Прага" підкажуть вам, як до нього краще добратися.
# Чехія # Прага # отдих_за_граніцей # тури_в_Прагу # горящіе_предложенія # ресторани_прагі # фруко_бар

Возможно вам понравится

Забавна Ізраїльська реклама
Забавна Ізраїльська реклама
Звідки беруться гарячі тури?
Звідки беруться гарячі тури?

Новий Dolce Vita! - Interf-Захід
6 чол.) Човен у Венеції 7 євро в один кінець, навушники для екскурсій в Італії (міста, музеї) 5 євро, вхідні квитки від 10 до 25 євро... Опис туру 1 день Виїзд з Мінська. Транзитний переїзд по території Білорусі та Польщі.Прибуття на нічліг в транзитний готель у Польщі. 2день ..