Гарячі Тури в Чехію з Санкт-Петербурга

Bohemia на карті

 

на О

 

Див: Прага

 

Віза: Віза Šengenskaâ

 

Валюта: Чеська крона

 

Час: -2 годин

 

Мова: Czech

 

Курорти

 

Чехія - nastoâŝij магніт, kotoryj pritâgivaet svoej унікальна атмосфера.Для кожного туриста, що вибрав путівку до Чехії, легко знайдеться щось особливе, що можна побачити своїми очима: середньовічні замки, повні чарівництва і романтики, парки, які зберегли первозданну красу і велич, заповідники і печери і, звичайно ж, Прага - одне з найчарівніших міст в Європі.Погодьтеся, дуже заманливо купити тур до Чехії. Незалежно від того, чи хочете ви реалізувати свої спонтанні ідеї або чітко спланований план відпустки - Чехія ідеально для цього підійде.Доступні за вартістю тури в Чехію не вимагають особливої ​​підготовки, що дозволяє повною мірою насолодитися цим яскравим подорожжю.

 

Відпочинок в Чехії припаде до смаку і любителям активного відпочинку, і шанувальникам мистецтва, і шукачам гострих відчуттів.Побувати на відпочинку в Чехії і не опинитися в Празі неможливо. "Рим Півночі", як охрестив чудову європейську столицю Гете, прекрасний у будь-який час року, але особливо напередодні різдва, а також навесні, коли проходить фестиваль "Празька весна".Недарма в цей час з'являється безліч гарячих турів в Чехію і туристи поспішають у цю дивовижну країну.Одні з найкоштовніших перлин Старого Світу, які обов'язково варто подивитися в екскурсійному турі по Чехії, знаходяться саме в короні Чеської Республіки: Прага, Кутна Гора, Тельч, Чеський Крумлов і костел св.Яна Непомуцького.

 

Але відпочинок в Чехії - це не тільки відвідування монастирів і костьолів, знаменитих бібліотек і палаців, музеїв, прогулянки по затишним вуличках і прекрасним площам.Це ще й можливість оздоровитися на численних курортах з цілющими джерелами - Карлових Варах, Маріанські Лазні, Франтішкових Лазнях.Ці місця, звані бальнеологічними курортами, отримали світове визнання.Але навіть незважаючи на всесвітню популярність, ціни на тури в Чехію навіть оздоровчого характеру є доступними.Відвідати Чехію можуть люди з різних куточків світу і з різним достатком.

Возможно вам понравится

Новий Dolce Vita! - Interf-Захід
6 чол.) Човен у Венеції 7 євро в один кінець, навушники для екскурсій в Італії (міста, музеї) 5 євро, вхідні квитки від 10 до 25 євро... Опис туру 1 день Виїзд з Мінська. Транзитний переїзд по території Білорусі та Польщі.Прибуття на нічліг в транзитний готель у Польщі. 2день ..