Гарячі Тури в Чехію з Москви

Онлайн-бронирование отелей, авиабилетов и туров в Чехию, Венгрию, АвстриюТуроператор «ДЕ ВІЗУ» оголошує про початок співпраці з Платіжною системою «Міжнародні Грошові Перекази ЛІДЕР»  
З 28.07.14 а / к ЧСА запускає новий щотижневий рейс по понеділках Прага - Шармеллек (Хевіз-Балатон).Тури Прага - Хевіз, Прага - Хевіз - Будапешт і Оз. Балатон - Прага вже у продажу!  

Увага! Авіакомпанія ЧСА скасовує частину рейсів в Період з по:  
ОК899 Москва - Прага відмінено по вівторках, середах і п'ятницях;  
ОК898 Прага - Москва скасований по понеділках, вівторках і четвергах.

 

Шановні колеги! Відмінна новина! Запрацювала нова форма індивідуальної заявки на розрахунок туру.На честь цієї оголошуємо акцію: +1% до стандартної комісії при бронюванні індивідуальних турів, розрахованих через форму.Перейти до форми>

 

Оголошуємо про нову акцію для турагентів «Подаруй собі тиждень в Празі!» Замовляйте тури в Прагу з проживанням в готелі Royal Court Hotel 4 * і отримаєте безкоштовну тиждень проживання у Празі та індивідуальний трансфер в подарунок!  
Увага! Тимчасово припинено прийом платежів через систему CONTACT.Подивитися інші варіанти оплати

 

Шановні колеги! Раді Вам повідомити хорошу новину.Курорт Пієштяни нагородив туроператора «Де Візу» званням бронзового бізнес партнера Business Awards 2013.Tiesto prohodilo в Danubius Health Spa Balnea 9 квітня в 2014 році.

Возможно вам понравится

Новий Dolce Vita! - Interf-Захід
6 чол.) Човен у Венеції 7 євро в один кінець, навушники для екскурсій в Італії (міста, музеї) 5 євро, вхідні квитки від 10 до 25 євро... Опис туру 1 день Виїзд з Мінська. Транзитний переїзд по території Білорусі та Польщі.Прибуття на нічліг в транзитний готель у Польщі. 2день ..