Гарячі Тури в Чехію

ГОРЯЩІ ТУРИ В ЧЕХІЇ!
У Прагу всією родиною!  
Можна зустріти величезну кількість турів та пропозицій - як краще провести час в Празі.Але всі вони будуть розраховані на дорослих. Якщо ж ви вирішили відправитися в Прагу всією сім'єю, то звичайні екскурсійні програми можуть виявитися для дітей занадто насиченими і нудними.Крім того, дітям буде не вистачати руху, творчості, ігрових майданчиків, а часом - компанії таких же як вони, хлопчиків і дівчат.
Екскурсія "СЕЛО РЕМЕСЕЛ І ЗАМОК Лоучень" - якраз одна з екскурсій, де нове і пізнавальне чудово поєднуються з світом дитячого щастя.
У селі ремесел (Центр «Ботанікус») діти побачать як і чим жили люди кілька століть тому.Вони дізнаються як працюють гончарі та кожевенники, травники, майстри свічкового і канатного виробництв.Причому, поспостерігавши за роботою ремісника, дітям буде дана можливість повторити процес власними руками.Вони зможуть виготовити свічку і папір, звити мотузку, зварити мило, а також спробувати себе в ролі старателя, миючого золото.
Намив золото можна відправитися далі, здійснити подорож у прекрасний барочний замок Лоучень.Одягнені в історичні костюми гіди покажуть вам розкішні замкові зали, розкажуть про побут і переказах тутешніх місць і познайомлять з місцевою перлиною - парковими лабіринтами.
До речі, місцевий парк з унікальними лабіринтами можна знайти в книзі рекордів Гіннесса...  
Подробиці на сайті www. і у менеджерів туроператора по Чехії "Злата Прага".
7812313 88 50  
Чеський Прага # # # # otdyh_za_granicej tury_v_Pragu gorâŝie_predloženiâ # # # zamki_Čehii zamok_Loučen # # detskie_tury ékskursii_dlâ_detej

Возможно вам понравится

Новий Dolce Vita! - Interf-Захід
6 чол.) Човен у Венеції 7 євро в один кінець, навушники для екскурсій в Італії (міста, музеї) 5 євро, вхідні квитки від 10 до 25 євро... Опис туру 1 день Виїзд з Мінська. Транзитний переїзд по території Білорусі та Польщі.Прибуття на нічліг в транзитний готель у Польщі. 2день ..