Гарячі Тури до Чехії з Спб

Автобусні тури з відвідуванням

Мова в Чехії: Чеська, мають ходіння німецька, англійська, французька та російська мови.

 

Населення: Близько 10, 4 млн. чоловік, 94% - чехи, 3% - словаки, 1, 3% - цигани, 0, 6% - поляки, 0, 5% - німці, а також іннароди.

 

Релігія: Більшість віруючих належать до римсько-католицької церкви.

 

Переліт до Чехії: Регулярні щоденні рейси Москва - Прага з «Шереметьєво-2» здійснюють «Аерофлот» і ЧСА, тривалість перельоту з Москви: близько 2 годин 35 хвилин.Регулярний спільний рейс «Аерофлоту» і ЧСА з Москви в Карлові Вари два рази на тиждень (влітку кількість рейсів збільшується до чотирьох).Чартер з Москви до Пардубіце (місто в 130 км від Праги) з аеропорту «Домодєдово».Найпопулярніші екскурсійні тури в Чехію з СПб - це тури до Праги і Карлові Вари.

 

Поїзд до Чехії:

 

Потяги в Чехію щодня відходять з Білоруського вокзалу: через Білорусію (Мінськ - Брест - Варшава) - 36 годин.

 

Віза: Чеська віза оформляється в Москві. Необхідні документи - загальногромадянський закордонний паспорт чинного зразка (термін дії повинен бути не менше 3 місяців після закінчення передбачуваної поїздки, наявність підпису власника в закордонному паспорті обов'язково), фотографія кольорова або чорно-біла 3.5? 4.5 (особа - крупно), анкетні дані.

 

Для виїжджаючих дітей необхідно надати ксерокопію свідоцтва про народження.Якщо дитина до 18 років виїжджає з одним з батьків, іншими родичами або супроводжуючими особами, необхідно нотаріально завірений дозвіл від батька (батьків) на виїзд дитини до Чехії (російською мовою).

 

Самотні жінки, які виїжджають з дітьми, повинні надати ксерокопію посвідчення матері-одиначки або оригінал довідки з міліції про те, що з батьком дитини відношення не підтримуються і його місцезнаходження невідоме; вдови (вдівці) повинні надати копію свідоцтва про смерть чоловіка (дружини).

 

Митниця: Іноземні країн можуть вільно vvozit і vyvozit češskuû і inostrannuû валюти.Сума понад 3000 USD (всього можна приватно ввозити до 9900 USD) повинна бути задекларована, декларація складається у двох примірниках.Невикористану чеську валюту можна при виїзді з країни конвертувати у вихідну.

Возможно вам понравится

Забавна Ізраїльська реклама
Забавна Ізраїльська реклама
Звідки беруться гарячі тури?
Звідки беруться гарячі тури?

Новий Dolce Vita! - Interf-Захід
6 чол.) Човен у Венеції 7 євро в один кінець, навушники для екскурсій в Італії (міста, музеї) 5 євро, вхідні квитки від 10 до 25 євро... Опис туру 1 день Виїзд з Мінська. Транзитний переїзд по території Білорусі та Польщі.Прибуття на нічліг в транзитний готель у Польщі. 2день ..