Чехія з Пермі Гарячі Тури

Чехия из Перми Запрошуємо Вас відвідати Bohemia з Пермі в сезоні 2014 і деякі з найвідоміших міст Центральної Європи., Безперечно є привабливою метою для безлічі туристів, вона входить до десятки найбільш відвідуваних країн світу.Її міста і замки, густа мережа річок і озер, пагорби і гірські масиви, ліси - все це розмаїття створене природою, представляетідеальние умови для активного відпочинку.

 

Чехія є сховищем кращих зразків архітектурних стилів від готики і бароко до модернізму, а також безцінних творів мистецтва.Численні курорти Чіхіі, такі як, з їх цілющими джерелами вже давно досягли світової популярності.Не можна не згадати і національну чеську кухню з безліччю сортів відомого на весь світ чеського пива, приготованих в найкращих традиціях.Все це Ви зможете побачити купивши тур до Чехії з Пермі.

 

Ми можемо Вам запропонувати:

 

Тури в Прагу від руб.

 

Тури в Карлові Вари висівки.

 

Чехия из Перми Тури в Mariinskie Лазне висівок.

 

Тури Франтішкови Лазне по краю.

 

Чехія розташована в центральній частині Європи на рівнині, обрамлена з усіх боків вінцем прикордонних гір.Вузькими річковими масивами зі сходу, заходу, півночі і півдня, сюди споконвіку вели торговельні шляхи, що перетиналися в глибині країни.Тут протягом століть перепліталися історії багатьох європейських народів.Столицею Чеської республіки є Прага.

 

Прага розташована на пагорбах по обох берегах судноплавної річки Влтава.Настільки вигідне географічне положення надає достаток захоплюючих видів.Прага по праву вважається одним з найкрасивіших міст світу, більше тисячі років створювався її унікальний архітектурний ансамбль, і сьогодні це місто вражає винятковим багатством історичних об'єктів та пам'яток зодчества всіх стилів.Ми радимо вам провести час в Чехії з Пермі з максимальною користю і відвідати пам'ятки.Для посецщенія Чіхіі з Пермі та інших міст потрібно оформлення Шенгенської візи.

Возможно вам понравится

Новий Dolce Vita! - Interf-Захід
6 чол.) Човен у Венеції 7 євро в один кінець, навушники для екскурсій в Італії (міста, музеї) 5 євро, вхідні квитки від 10 до 25 євро... Опис туру 1 день Виїзд з Мінська. Транзитний переїзд по території Білорусі та Польщі.Прибуття на нічліг в транзитний готель у Польщі. 2день ..