Чехія з Єкатеринбурга Гарячі Тури

час відпочинку в Чехії

Чехія - одна з тих чудових країн, де немає поняття «не сезон».Летіти до Чехії з Єкатеринбурга можна хоч в липні, хоч у січні - щоб прогулюватися по старовинних переліком міст, блукати по залах середньовічних замків, пити свіже пиво, а потім відновлювати організм Карловарський водами.Подорож по Чехії можна поєднати з поїздкою в інші довколишні країни, наприклад, Німеччину і Австрію.

 

Як дістатися до Чехії

 

Тури за напрямом «Чехія з Єкатеринбурга» здійснюються прямими регулярними рейсами авіакомпанії «Чеські авіалінії» і до Праги, і Карлові Вари (максимальний час у дорозі становить 4 год 50 хв).Альтернативний варіант туру - через Москву до Праги. Переліт з Єкатеринбурга в Москву становить не більше 2, 5 годин.

 

Гарячі тури в Чехію

 

Коли краще купувати тури в Чехію? Купувати тури з Єкатеринбурга заздалегідь буває більш вигідно.Це особливо важливо для тих, хто дорожить певним рівнем сервісу.Можна купити тур до Чехії з Єкатеринбурга, скориставшись акцією раннього бронювання, і заощадити при цьому до 35% вартості в порівнянні з аналогічними сезонними пропозиціями.Якщо Ви не плануєте відпочинок заздалегідь, можете купувати гарячі тури в Чехію з Єкатеринбурга.Звертаємо вашу увагу, що в період святкових дат: «травневі» «новорічні» свята і шкільні канікули не варто орієнтувати на те, що будуть «гарячі тури» до Чехії, оскільки гарячі путівки в ці дати швидше виняток з правил.Зате під час «поза сезону» (вересень, жовтень, лютий, березень), а також влітку, можна дуже вигідно з'їздити на відпочинок до Чехії.

 

Курорти країни

 

У Чехії знаходиться безліч старовинних містечок, які обов'язково зацікавлять туристів, які подорожують компаніями: столиця Моравії Брно, Колін з готичним собором Св.Варфоломія, Кутна-Гора з Костніци і собором Св. Варвари, Табор, Пльзень та інші. У заповіднику «Чеський Рай» розташовуються середньовічні замки, а також величаві скельні масиви з настільки популярними у любителів сімейних турів пішими маршрутами.Можна відправитися для купань на Махов озеро - популярний пляжний курорт серед молодіжних турів до Чехії.

 

Наші рекомендації

 

Який готель вибрати. Сучасні тури пропонують чеські готелі від 2 до 5 «зірок», а також готелі найбільших світових мереж.Рівень сервісу завжди відповідає категорії закладу.

Возможно вам понравится

Новий Dolce Vita! - Interf-Захід
6 чол.) Човен у Венеції 7 євро в один кінець, навушники для екскурсій в Італії (міста, музеї) 5 євро, вхідні квитки від 10 до 25 євро... Опис туру 1 день Виїзд з Мінська. Транзитний переїзд по території Білорусі та Польщі.Прибуття на нічліг в транзитний готель у Польщі. 2день ..