Чехія з Челябінська Гарячі Тури

ГОРЯЩІ ПРОПОЗИЦІЇ В ЧЕХІЇ!
Крім цього, скориставшись перевагами шенгенської візи, можна відправитися на екскурсії до Братислави, Берлін або Відень.Головне пам'ятати про те, що на огляд кожного міста буде потрібно мінімум день.

Коли краще всього відправитися до Чехії?  
 
Туристичний сезон припадає на період - з квітня по жовтень.Однак Чехія - це така країна, задоволення від відвідування якої можна отримати в будь-який час року.

  Екскурсійні тури в Чехію з Єкатеринбурга можна запланувати і на «нетуристичний сезон», коли мало туристів і немає штовханини близько пам'яток.Крім того, в цей час поїздка до Чехії обійдеться трохи дешевше.  
Великою мірою вибір часу відвідування залежить від напрямку туру і курорту Чехії.Більш детальну інформацію Ви можете отримати у співробітників нашого туристичного агентства.

Клімат Чехії  
Перехідний (помірний) - від морського до континентального з теплим літом і прохолодною вологою зимою.Кількість опадів - 500-700 мм на рік.

Найкращий час для відвідування - травень, червень і вересень.Гірськолижні курорти країни найкраще відвідувати в січні і лютому.

Мова  
Державна мова - чеська.  
Широко поширені - німецька, англійська, російська та французька мови.

 

Свята Чехії  
• Різдво. Туристам з Єкатеринбурга має сенс відправитися в тур «Різдво у Празі» за кілька тижнів до самого свята.Ялинки, вертепи, ярмарки, концерти, продаж трдло (здобні булочки, що випікаються над відкритим вогнем на обертових металевих циліндрах), пряники і глінтвейн - все це починається приблизно з 18-го числа.А ось напередодні самого Різдва і в наступні день-два стає зовсім тихо і безлюдно.

• Новий рік. Це свято в Чехії прийнято відзначати в ресторанах, клубах, на вулицях і площах з шампанським та феєрверками.Після 1 січня жодних святкових заходів, практично, більше не проходить.
• Великдень. На це свято туристів чекає приблизно та ж програма, що і на Різдво - ярмарки, концерти, пряники, трдло (булочки) і відмінна весняна погода.
• Свято збору винограду - винобрання. Свято відзначається восени в кінці вересня - початку жовтня всюди, де є виноградники (включаючи Прагу).
• День святого Мартіна. 11 листопада в 11. 11 за місцевим часом відкривають льоху з молодим вином.

Возможно вам понравится

Новий Dolce Vita! - Interf-Захід
6 чол.) Човен у Венеції 7 євро в один кінець, навушники для екскурсій в Італії (міста, музеї) 5 євро, вхідні квитки від 10 до 25 євро... Опис туру 1 день Виїзд з Мінська. Транзитний переїзд по території Білорусі та Польщі.Прибуття на нічліг в транзитний готель у Польщі. 2день ..