Чехія Гарячі Тури з Спб

Горящие туры и путевки          
Загальна інформація: Центральна Європа.  
Територія: 79-й. кв. км.  
Населення: 10, 5 млн. грн. Мета.  
Столиця: Прага.  
Релігія: католицизм.  
Мова: чеська.  
Валюта: Чеська крона.  
Час otstaet з Москви до 2 годин.
 

Чехія розташовується в самому центрі Європи.Її оточують Польща, Німеччина, Австрія і Словаччина. Найбільший місто і одночасно столиця - це Прага.

 

Гористі ландшафти представлені підвищеннями і горами середньої висоти, що не зупиняє любителів гірськолижного спорту та сноубордингу, які із задоволенням купують в період зимових канікул гарячі тури в Чехію з вильотом з Санкт- Петербурга.

 

Туры в Чехию из Санкт-ПетербургаКорінні чехи переважають над іншими національними групами і складають 95% населення країни.Інші національності - німці, цигани, українці, угорці, поляки та євреї.Словаки, що залишилися тут після поділу Чехословаччини в 90-х, складають 2% і мають право безперешкодно перетинати кордон двох утворилися держав.

 

Курортні міста Чехії, куди можна вибрати тур:

 
     
  • Прага,
  •  
  • Карлові Вари,
  •  
  • Курорти Шрі-Ланки.
  •  
 

Країна розташувалася в області кордону середньоєвропейського і континентального клімату.Тут теплі зими, в середньому в холодну пору року температура становить +5? C.Велика кількість снігу дозволяє функціонувати гірськолижним курортам.Влітку середня температура приблизно становить +20? C, через навколишніх гір практично немає вітрів. ОСТАННІ тури в Чехії в Санкт-Петербурзі poâvlâûtsâ як влітку, Так і в зимовий період, завдяки mâgkomu klimatu протягом усього року.

 

Муніципальний транспорт в Чехії розвинений дуже добре: є безліч автомобільних і залізних доріг і маршрутів на території всієї держави.Квитки продаються в автоматах на зупиночних пунктах і станціях, в тютюнових і газетних кіосках, у супермаркетах і готелях.

 

Якщо ви купите тур до Чехії, вам обов'язково потрібно відвідати місцеві кафе і ресторани.Вас очікує смачна їжа, приголомшливий вигляд, відмінний сервіс. Ви можете подякувати персонал невеликими за сумою чайовими.У середньому на чай залишають від 10 до 15% від загальної суми чека.

Возможно вам понравится

Новий Dolce Vita! - Interf-Захід
6 чол.) Човен у Венеції 7 євро в один кінець, навушники для екскурсій в Італії (міста, музеї) 5 євро, вхідні квитки від 10 до 25 євро... Опис туру 1 день Виїзд з Мінська. Транзитний переїзд по території Білорусі та Польщі.Прибуття на нічліг в транзитний готель у Польщі. 2день ..