Чехія Гарячі Тури з Самари

Туры в Прагу из Самары. Отдых в Чехии 2013-2013

На стику століть сталася вельми значуща подія для туризму нашої губернії: з'явився прямий авіарейс з Самари до Праги, який дав величезний поштовх розвитку дуже популярного зараз напряму - чеського.

 

За роки, що минули з моменту відкриття нового авіамосту, тисячі наших туристів встигли вже побувати в самому, мабуть, стильному і романтичному місті Європи - Празі. Тури в Чехії зупинився Самара besspornymi liderami серед усіх evropejskih напрямках ékskursionnyh.І це цілком логічно. Адже Чехія хороша в будь-який час року, та й варіантів подорожей по цій країні величезна кількість.

 

І все ж найпопулярнішими у самарцев були і залишаються тижневі екскурсійні тури з Самари в Прагу.За 7 днів туристи мають можливість познайомитися не тільки з чеською столицею, а й здійснити екскурсії в чудові міста, занесені в список ЮНЕСКО - Кутна Гора і Чеський Крумлов, побувати в замках Чехії і на знаменитих пивоварних заводах країни.І ще - сьездить V Дрезден, Нюрнберг або Відня, де Всім туристам, Gostas в Празі, до теперішнього часу вже відкритий.Так що, при бажанні за тиждень можна встигнути познайомитися відразу з трьома європейськими країнами.Причому без довгих переїздів і зміни готелів.

 

Чехия из Самары 2013, лучшие цены на отелиДля заможних туристів інтерес представляють тури на лікування в знаменитих чеських здравницях - Карлових Варах і Маріанських Лазнях.Як правило, такі оздоровчі поїздки мають тривалість 14 днів.Втім, можна і скомбінувати свій тур до Чехії: тиждень провести в екскурсійному «режимі», а потім кілька днів відпочити в спокійному ритмі Карлових Вар, де встигли побувати, напевно, всі «сильні світу цього» ...

 

Окрема тема - знамените чеське пиво.Бути в Празі, і не спробувати цього пінного напою - як кажуть, себе не поважати.Гурмани часом відправляються в Прагу виключно на вихідні, щоб вдосталь насолодитися чеським пивом і зануритися в неповторну...

Возможно вам понравится

Тури до Голландії, автобусні
Тури до Голландії, автобусні
Екскурсійні тури до Франції
Екскурсійні тури до Франції

Новий Dolce Vita! - Interf-Захід
6 чол.) Човен у Венеції 7 євро в один кінець, навушники для екскурсій в Італії (міста, музеї) 5 євро, вхідні квитки від 10 до 25 євро... Опис туру 1 день Виїзд з Мінська. Транзитний переїзд по території Білорусі та Польщі.Прибуття на нічліг в транзитний готель у Польщі. 2день ..